D-wipes International | O nás

Vážený obchodní přátelé,

    Jmenuji se Zdeněk David, vývojem, výrobou a distribucí čisticích prostředků na výpočetní a kancelářskou techniku se zabývám od poloviny devadesátých let minulého století. Jsem jedním ze zakladatelů úspěšné značky D-CLEAN®.

    Po uzavření výrobního závodu v Praze 10 v roce 2009 a přesunutí výroby do Německa, jsem se rozhodl pokračovat v úspěšné tradici české výroby a je mi ctí představit Vám novou produktovou řadu čisticích prostředků na výpočetní, kancelářskou a domácí techniku pod značkou CLENIUM®. Nápaditý design akademického malíře Jiřího Křivánka je chráněný autorským právem, stejně jako grafický prvek čištění („šmouha – had“), který je víc než 15 let mým profesním podpisem.

    V projení a úzké kooperaci s dalšími specialisty na čištění a desinfekci připravujeme nové produkty, které Vám i Vaším zákazníkům ulehčí každodenní péči o pracovní i domácí prostředí.
Distribuce dalších značek (AGFA FOTO®, PERFECT®) , jakož i zakázková výroba navlhčených utěrek v bariérových sáčcích nebo dózách pro zákazníky z celé Evropy jsou zárukou stability a dynamického rozvoje společnosti D WIPES s.r.o. („Davidovy utěrky“).


Těším se na dobrou obchodní spolupráci
   Váš Zdeněk David